İndirimdekiler
 
Markalar
 
Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 
Öne Çıkanlar
 

Hakkımızda

 

 

Türkiyede erkekler için bu çorapların üretimi yapılmadığından yurtdışındaki firmalardan ithal ederek sizlerin bu üstün kalitedeki ürünlere yabancı dil, uluslararası taşıma ve gümrük işleriyle uğraşmadan kolaylıkla ulaşmanızı hedefledik.

Günümüzde kadınlar için hiç bir çorap çeşidi sınırlaması yok. En incesinden en kalınına en kısasından en uzununa hatta piyasada erkek çorabı diye dayatılan kalın çorapların aynısını dahi kadınlara seçenek olarak sunan firmalar erkekleri tek tip kalın ve kaba çorap çeşitlerine mecbur etmeleri, bütün dünyada erkekler için naylon çorap çeşitlerinin üretimi başlamış ve sürekli artmaktayken türkiyedeki şirketlerin bu konuda isteksiz davranmaları, fonksiyonelliği ve faydalı yönleriyle ihtiyaç olduğu halde görmezden gelmeleri, bu çorapları ülkemizde arayan soranların çoğalması neticesinde bu işe girdik.

Bir sonraki hedefimiz bu çorapları türkiyede aynı fonksiyonellikte ve kalitede ürettirerek yada kendi tesisimizi kurmak suretiyle üreterek sizlere çok daha ucuza kendi markamızla mevcut ithal ürünlerin yanısıra seçenek olarak sunmaktır.

Her türlü soru,görüş ve öneri için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.